Ana Sayfa - GOLDNET

Sektörün En Ekonomik Çözümleri Sadece Goldnet'de

CCTV ve güvenlik sistemleri çözümlerinde ulusal ve uluslararası pazarda en iyi fiyat ve performans odaklı yaklaşımımız ile müşterilerimize en uygun çözümler üretiyoruz. Güvenlik sistemleri çözümlerinde sektöre öncülük etmekte olup yatırımlarımızı bu doğrultuda yapmaya devam ediyoruz. Ürettiğimiz yeni teknolojilerle Türkiye’nin güvenlik sektöründe en uygun, en ekonomik ve en kaliteli ürünlerle öncülük ediyoruz.

 

autodesk_odul

 

Ürünlerimiz bankalar, alışveriş merkezleri, kamu kuruluşları, hastaneler, eğitim alanları, mobese, otopark, akıllı bina ve akıllı ulaşım gibi birçok alanda geniş çapta kullanılmaktadır.

Goldnet, Türkiye’de en yaygın bayi ağı ve en iyi referans listesine sahip markalardan biri olup, her geçen gün tüm ülke genelinde ve yurtdışında yenisini eklediğimiz seçkin referanslarımız, dünyanın önde gelen üreticilerinden oluşan çözüm ortaklarımız ve tüm ülke genelinde 10.000’i aşkın bayi ağımız, her biri konusunda eğitimli ve tecrübeli profesyonel ekibimiz ile Tüm Türkiye genelinde ve Yurtdışında sizlerin de güvenliğini en etkin şekilde sağlayabilmek için hizmetinizdeyiz.

MERKEZ OFİSİ

Kazımiye Mah. Barbaros Cad.
Akgün Villaları No:42 Goldnet Plaza
Çorlu / TEKİRDAĞ

T 0 (850) 650 2 650

F 0 (282) 650 26 53

E info@goldnet.com.tr

E-BÜLTEN

Bizden haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olun

BİZİ TAKİP EDİN